Majstor za parket ( posao u inostranstvu )

Job Expired

Opis posla

Vaš posao je postavljanje laminate I parketa, sredjivanje podova ( ravnajuci sloj ), rad sa mašinama za parket ( polirka, Hammel, ćoškara, lakiranje). Takodje se radi skidanje parketa ili laminate i adaptacija.

Šta nudimo

  • Može da se očekuje prijatan kolektiv, prijava, smeštaj.
  • Može da se unapredi vremenom za platu.
  • Zarada će biti dogovorena na razgovoru.

Zahtevi

  1. Obrazovanje nije obavezno ali je poželjno da ste to završili ako ne bitno je šta znate.
  2. Iskustvo očekujemo profesionalno, spremni za rad I želja za rad.
  3. Posebne veštine nisu potrebne jer ćemo razgovarati ponovo preko poziva.

Kako se prijaviti

Da se prijavite za posao možete preko mejla *jnemanja808@gmail.com* sa naslovom ( Parket majstor ). Možete takodje preko broj telefona *+381631653458* ( šaljite na Whatsapp ili Viber poruku ili poziv ).

Pozdrav Nemanja.

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima