Radnik u odeljenju za završnu obradu – grafički radnik/mašinar na mašini za sečenje od lima (Heidelberg Varimatrik 105 CSF Flatbed mašina za sečenje sa toplom folijom)

Job Expired

Uslovi:
– Završena srednja grafička ili srednja tehnička škola
– Poznavanje grafičkih procesa i tehnika štampe, po mogućnosti visoke štampe
– Sistematičnost, tačnost, pedantnost, sklonost timskom radu, samostalnost u radu, proaktivan i profesionalan pristup poslu i raznim poslovima
– Radno iskustvo: minimalno 2 godine na istim ili sličnim mašinama
– Obavezno radno iskustvo u štampariji
– Poželjno radno iskustvo na sledećim mašinama: Bobst, Getz, Heidelberg KSB Cilindar, Heidelberg Tiegl…

Opis posla:
– Upravljanje i rad mašine za sečenje i folio štampanje
– Ubacivanje štampanih listova u mašinu za sečenje
– Zamena folije za folio štampu
– Praćenje mašine za sečenje u toku rada

Šta nudimo:
– Početak rada: odmah
– Stalno usavršavanje u struci
– Stabilna i redovna primanja
– Stimulisanje ličnih prihoda
– Radni odnos na neodređeno vreme sa obaveznim probnim radom
– Prijatna radna atmosfera
– Neto plata: 900 € od početka (u zavisnosti od znanja i iskustva može i do 1.100 €)
– Stan i hrana
– Rad u nedeljnim smenama:
o 1. Smena = 06:00h – 14:00h
o 2. Smena = 14:00h – 22:00h
o 3. Smena = 22:00h – 06:00h

Kako se prijaviti

telefonski na : 0637165070

mailom na: srecko@tiskara-reprint.hr

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima