WEB sajt administrator

Job Expired

Opis posla

-Ubacivanje novih artikala, filtera- opisi,  fotografije- i konstantno ažuriranje sajta novim fotografijama

-Ubacivanje tehnickih karakteristika, uputstva za upotrebu i ostalih relevantnih informacija

-Fotografisanje artikala

-Koordinacija pratećim akcijama zarad ažuriranja websajta i društvenih mreža

-Uklanjanje/prikrivanje artikala kojih u datom trenutku nema na lageru ili su rasprodati…

-Objavljivanje reklamnih banera

-Rad na razvoju internet marketinga,

-Administracija društvenih mreža kao marketinških prodajnih kanala (tweeter, facebook, instagram)

-Vodi računa o aktivnostima promotivnih servisa

Uslovi:

  • Minimum VI stepen stručne spreme;
  • Poznavanje engleskog jezika ;
  • Poznavanje rada sa IT mrežama;
  • Napredno poznavanje rada na računaru (MS Windows, MS Office);
  • Visok nivo organizovanosti i odgovornosti.
  • Poznavanje osnova fotografije
  • Poznavanje kompjuterskih programa za obradu fotografije
    (Photoshop, CorelDraw i sl.)
  • Izražena brzina i kreativnost u domenu rada
  • Želja za učenjem i daljim usavršavanje
  • sposobnost da kandidat bude timski igrač, vešt u komunikaciji i pregovaranju,
    pouzdan, energičan,ambiciozan, uporan i snalažljiv,

Prednosti:

Radno iskustvo u administriranju web sajtova;

Nudimo:

Zainteresovani kandidati mogu slati prijave za zaposlenje na
e-mail: info@matejic.rs

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima