Agent prodaje u call centru

Job Expired

Kompanija Digital Azut d.o.o. kao jedna od vodećih marketinških kuća u domenu telemarketinga na području Srbije i regiona, a usled povećanog obima posla i novih projekata, traži nove ambiciozne ljude za poziciju:

Nudimo Vam:

  • Fiksnu neto zaradu od 60.000 – 120.000 rsd uz mogućnost bonusa
  • Plaćena obuka i nakon obuke kreće fiksna plata + bonusi
  • Obezbeđen ručak od strane firme
  • Radno vreme 8-16h radnim danima ( vikendi slobodni )
  • Dinamičan i kreativan posao kao i timski rad
  • Mogućnost napredovanja i stalno usavršavanje uz sigurnost zarade
  • Stručna obuka i podrška u našem prodajnom centru
  • Bonus dobrodošlice trećeg meseca 15.000 rsd
  • Dinamičan kolektiv, dobru energiju i pozitivno radno okruženje;

Opis posla:

  • Predstavljanje usluga i dogovaranje saradnje
  • Komunikacija sa novim i postojećim klijentima
  • Vođenje evidencije u CRM-u
  • Usvajanje novih veština i tehnika prodaje

Profil kandidata:

  • Osoba sa ili bez iskustva u prodaji
  • Komunikativan i dobar pregovarač
  • Poznavanje osnovnog rada na računaru
  • Kolegijalan, spreman za timski ali i na samostalan rad
  • Organizovan I orjentisan ka postizanju vrhunskih rezultata

Želiš da naučiš i ostvariš odlične rezultate u prodaji?  Javi nam se I budi deo naše kompanije koja već dugi niz godina godina uspešno posluje.  Očekujemo tvoju prijavu!

Prijave mozete slati na broj telefona 0648112307

Detaljnije

  • Oglas je istekao!