ANKETAR / PROMOTER

(više izvršilaca)

Beograd

Želiš da svoju dobru komunikaciju i ljubaznost  unovčiš? Onda je ovo pravo mesto za tebe!  Ukoliko te inspiriše rad sa ljudima, a pritom želiš da budeš deo velikog kreativnog tima,

PRIDRUŽI NAM SE!

Opis posla:

  • Rad na terenu,povremeno i u drugimgradovima Srbije
  • Anketiranje klijenata
  • Promovisanje kompanije
  • Unos podataka i ažuriranje informacija kroz interni program

Uslovi za kandidate:

  • Fleksibilnost za rad na terenu i u drugim gradovima Srbije
  • Nije neophodno iskustvo na sličnim poslovima, ali je poželjno
  • Odgovornost, posvećenost, entuzijazam, želja sa napredovanjem, marljivost
  • Komunikativnost, elokventnost i pozitivna energija
  • Smisao za timski rad, disciplina, organizacione sposobnosti
  • Prezentacione veštinei veštinepregovaranja

Kandidatima nudimo:

  • Mogućnost da gradiš karijeru u internacionalnoj i brzorastućoj kompaniji
  • Fiksna plata plus deo na procenat (mogućnost zarade i preko 100 000 din)
  • Priliku da budeš deo timaambicioznih i talentovanih ljudi
  • Mesto gde ćeš stalno učiti i napredovati
  • Dinamično, toplo i prijateljsko radno okruženje
  • Mogućnost profesionalnog rasta i napredovanja unutar kompanije
  • Plaćene treninge i obuke kao pomoć u tvom daljem usavršavanju
  • Uživanje u događajima koje organizuje kompanija nekoliko puta godišnje (putovanja, team building)
  • Kutak za zabavu sa lazy bag-ovima, stonim fudbalom i pikadom,
  • Plaćen smeštaj i prevoz prilikom rada van Beograda

Clean Air Solution je internacionalno uspešna kompanija sa preko deset poslovnica u regionu. Bavimo se prodajom uređaja koji poseduju čitav spektar funkcija, a brinu o kvalitetu vazduha i kvalitetu vode za piće.

Ako voliš dinamičnost i imaš želju da sa kolegama proputuješ Srbiju – PRIJAVI SE na: konkurs@cleanairsolution.rs ili POZOVI 060/7670009

NE SLEDI STAZU – OSTAVI TRAG

Unapred se zahvaljujemo svim kandidatima koji se jave na konkurs. Svi će biti uzeti na razmatranje, a na razgovor će biti pozvani kandidati koji uđu u uži izbor.

Detaljnije