Inženjer elektrotehnike

Job Expired

IZOLINVEST d.o.o. je firma koja posluje od 1998. godine. Bavimo se projektovanjem i  izvođenjem građevinskih radova, hidrotehničkih, mašinskih i električnih instalacija. Poslujemo na teritoriji Srbije, prvenstveno Beograd i okolina.

Usled povećanog obima poslovanja potreban nam je: Inženjer elektrotehnike

Uslovi:

  • Fakultet ili viša škola
  • Poželjno je da kandidati imaju radno iskustvo
  • Rad na računaru – poznavanje programa AutoCAD-a, MS Office paketa, interneta
  • Spremnost za rad koji podrazumeva kratke rokove, preciznost, timski rad

Opis posla:

  • Priprema i izrada tehničke dokumentacije za gradilišta
  • Praćenje izvođenja radova na gradilištu
  • Koordinacija sa drugim strukama i dobra organizacija funkcionisanja gradilišta
  • Koordinacija i organizacija podizvođača
  • Izrada situacija, dokaznica i građevinske knjige, prikupljanje atestne dokumentacije, tehnički prijem
  • Nabavka materijala i kontrola utrošaka
  • Izrada ponuda

Zaposlenima nudimo:

  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Napredovanje u skladu sa postignutim rezultatima

Kako se prijaviti:

  • na našu e-mail adresu: izolinvest@gmail.com
  • broj telefona: 063289831

Detaljnije

  • Oglas je istekao!