INŽENJER GRAĐEVINARSTVA PROJEKTANT GRAĐEVINSKIH KONSTRUKCIJA OBJEKATA NISKOGRADNJE

Job Expired

Opis posla:

  • Planiranje i projektovanje izgradnje različitih objekata niskogradnje;
  • Izrada i razrada projektne dokumentacije – projekata za građevinsku dozvolu, projekata za izvođenje, projekata izvedenog objekta, koji prate izgradnju Kontaktne mreže;
  • Organizacija i koordinacija svih faza projektovanja;
  • Organizovanje i vršenje projektantskog nadzora;

Uslovi:

  • Inženjer građevinarstva ili master inženjer građevinarstva;
  • Prednost imaju kandidati koji poseduju licence za projektovanje radova za stručnu oblast kao i radno iskustvo;
  • Radno iskustvo i profesionalnost u samostalnom obavaljanju poslova i u timskom radu;
  • Viši nivo poznavanja rada na računaru: Windows, MS Project, AutoCAD i MS Office;
  • Znanje jednog stranog jezika (engleski, ruski);
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije;

Nudimo:

  • Rad u uspešnom i dinamičnom timu, kontinuirana orijentisanost ka rastu i znanju;
  • Stalna i redovna primanja, sa mogućnošću dodatnih bonusa;
  • Rad na velikim, investicionim projektima koji daju veliku mogućnost razvoja;
  • Podstičemo dalji razvoj veština i znanja;
  • Obezbeđeni resursi neophodni za rad;

Napomena:

Ako ste zainteresovani, radnu biografiju (CV) možete poslati na e-mail adresu: ivana.ninkovic@atmbg.rs ili na adresu Gandijeva 85, Novi Beograd.

Detaljnije

  • Oglas je istekao!