Agencija za privremeno zapošljavanje LUFIMAS HUMAN RESOURCES  za svog renomiranog klijenta, kompaniju koja se bavi trgovinom na veliko parfimerijskim i kozmetičkim proizvodim sa tradicijom dugom 25 godina, traži zainteresovane kandidate za poziciju: MAGACIONER

Mesto rada: Kać-Novi Sad

Glavna zaduženja i opis posla:

  • Odvajanje (komisioniranje) i priprema robe za isporuku kupcima
  • Grupisanje i pozicioniranje komisionirane robe na odgovarajuće otpremne lokacije
  • Dopuna komisionih pozicija
  • Odgovornost za količine i rokove trajanja robe
  • Istovar i utovar robe
  • Lepljenje deklaracija na proizvode koji nisu deklarisani
  • Rad sa ručnim i elektro paletarima
  • Briga o  skladištu i prostoru rada da bude uredno,pregledno i organizovano

Profil kandidata:

  • III stepen stručne spreme, tehničkog ili drugog smera /mogu da se prijave i kandidati sa I stepenom /osnovna škola/ukoliko ispunjavaju druge kriterijume
  • Radno iskustvo nije obavezno ali poželjno je da kandidat ima iskustva u oblasti logistike (magacinski poslovi, skladištenje, manipulacija robom, komisioniranje)
  • Poželjno je iskustvo u upravljanju ručnim i elektro paletarom /postoji procedura uvođenja u posao, tj. obuka koja traje min 5 radnih dana za sve poslove/
  • Poželjno je da je vredan i odgovoran i da ima osećaj za timski rad i usmerenost na pravovremeno i kvalitetno izvršavanje radnih aktivnosti
  • Spremnost na rad u dve smene /I od 06h do 14h i II smena od 14h do 22h/

Nudimo:

  • Rad na određeno vreme /ugovori na određeno po Zakonu i prelazak na neodređeno po odluci menadžera i u zavisnosti od kvaliteta rada zaposlenog/
  • Radno vreme 40 sati nedeljno,ponedeljak-petak
  • Redovna isplata zarade početkom meseca u vremenu od 01 do 15 u mesecu
  • Neto zarada od 40000 do 45000 u zavisnosti od kvaliteta odrađenih poslova
  • Isplata naknade za topli obrok i naknade za regres za korišćenje godišnjeg odmora i plaćeni troškovi prevoza

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara definisanim uslovima i  da možete obavljati navedene poslove, pošaljite nam Vašu biografiju na e – mail adresu:

lufimasz@gmail.com

Prijava je moguća i na kontakt telefone: 069 2800027; 0114093513

Detaljnije

Apliciraj za ovaj posao
Obavesti me o sličnim poslovima
Prikazuje se 1–0 od ukupno 0 poslova