Montažer u proizvodnji transportnih kofera

Firma System Design doo iz Novog Sada se već duži niz godina uspešno bavi proizvodnjom profesionalnih transportnih kofera. Flight Case-ove izrađujemo u skladu sa industrijskim standardima koji se primenjuju u event industriji i koristimo delove najvišeg kvaliteta što omogućava višegodišnju eksploataciju istih.

Usled proširenja obima poslova firmi System Design doo potreban je montažer u proizvodnji transportnih kofera .

Opis poslova montažera podrazumeva sledeće:

Obavljanje radnih zadataka po utvrđenim kompanijskim standardima;

Rukovanjem sa mašinama za obradu materijala u cilju postizanja zajedničkih ciljeva

proizvodnje;

Samostalnost konstruisanja predmeta proizvodnje odnosno sklapanje transportnih

kofera ili drugog proizvoda sa namenskim alatima prema tehničkoj dokumentaciji,

Blagovremeno informisanje nadređenih o uočenim greškama nastalim u proizvodnji;

Čitanje tehničke dokumentacije i krojne liste za konkretni radni nalog;

Učestvovanje u unapređivanju procesa;

Poštovanje mera bezbednosti i zdravlja na radu;

Održavanje sredstva za rad i higijene radnog prostora.

Uslovi i kvalifikacija za prijavu:

Srednja stručna sprema – III ili IV stepen – tehničke ili mašinske struke;

Prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima predstavlja prednost;

Odgovornost i samostalnost u radu;

Dobre motoričke i vizuelne sposobnosti(radi praćenja proizvodnog procesa);

Sklonost ka timskom radu.

Nudimo:

Rad u prvoj smeni ,od 6h-14h.Vikend slobodan;

Posebno vrednovanje zalaganja i napretka u obučenosti.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

CV poslati na : office4@systemdesign.rs

System Design doo

Bajči Žilinskog 7

21000 Novi Sad

Detaljnije

Apliciraj za ovaj posao