Odgovorni rukovodilac radova

Istekao

Opis posla:

  • Vrši rukovođenje građenjem objekata tj. izvođenjem radova.
  • Izvodi radove prema dokumentaciji na osnovu koje je izdato odobrenje za izgradnju, odnosno glavnom projektu, u skladu sa propisima, standardima, tehničkim normativima i normama kvaliteta koji važe za pojedine vrste radova, instalacija i opreme.
  • Organizuje gradilište na način kojim će se obezbediti pristup lokaciji, obezbeđenje nesmetanog saobraćaja, zaštitu okoline za svo vreme trajanja građenja.
  • Obezbeđuje sigurnost objekta, lica koja se nalaze na gradilištu i okoline (susednih objekata i saobraćajnica).
  • Obezbeđuje dokaz o kvalitetu izvršenih radova, odnosno ugrađenog materijala, instalacija i opreme.
  • Vodi građevinski dnevnik i obezbeđuje knjigu inspekcije.
  • Obezbeđuje merenja i geodetsko osmatranje ponašanje tla i objekta u toku građenja.
  • Obezbeđuje objekte i okolinu u slučaju prekida radova.
  • Na gradilištu treba da obezbedi ugovor o građenju, rešenje o određivanju odgovornog izvođača radova na gradilištu i glavni projekat, odnosno dokumentaciju na osnovu koje se objekat gradi.

Napomena: Shodno poslovnim angažmanima KOSTAG d.o.o., postoji velika mogućnost da zaposleni budu privremeno upućeni da rad za poslodavca obavljaju na projektima u Hrvatskoj i Sloveniji, uz sve prednosti ovakvog oblika rada.

Uslovi za obavljanje posla:

  1. VII stepen stručne spreme ili VSS
  2. građevinske struke

Elektronska pošta za slanje prijava: office@kostag.rs

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima
Prikazuje se 1–0 od ukupno 0 poslova