Perač podnih površina

Job Expired

Kompanija Marera Cleaning preko 20 godina uspešno pruža usluge higijenskog čišćenja i održavanja poslovnih, industrijskih i stambenih objekata. Marera Cleaning deo je Marera Property Management grupacije.

Postani deo našeg uspešnog tima! Usled povećanja obima posla u potrazi smo za novim članovima na poziciji:

Perač podnih  površina

Novi Sad (Temerinski put)

Opis posla:

  • Obavljanje mašinskog pranja tvrdih podnih obloga
  • Higijensko održavanje mašine za pranje podnih obloga
  • Pranje mekih podnih obloga

Uslovi koje nudimo:

  • Rad u kompaniji koja se brzo razvija
  • Angažovanje na puno radno vreme, I smena
  • Mogućnost dodatnih angažovanja i ostvarenja dodatne zarade

Na ovaj konkurs mogu se prijaviti svi zainteresovani kandidati bez obzira na prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Slanjem prijave kandidat daje saglasnost da se njegovi lični podaci obrađuju u procesu selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti slanjem sms-a na 063404630 uz naznaku Perač, NS.

Detaljnije

  • Oglas je istekao!