Pomoćni građevinski radnik

Job Expired

Opis posla:

– Obavlja sve pomoćne poslove u svim segmentima delatnosti preduzeća;
– Obavlja poslove utovara, istovara, prenosa opreme, alata i drugih dobara;
– Obavlja poslove na održavanju čistoće i higijene vozila, radnog i poslovnog prostora;
– Poslove obavlja po nalogu zaposlenog kome je dodeljen za ispomoć i njemu odgovara za obavljene poslove,
– Obavlja poslove ručnog prenosa tereta (opeke, cementa, građe, armature i dr.),
– Priprema potrebne materijale i poslužuje (zidare, tesare, armirače i dr.),
– Rukuje konzolnom dizalicom
– Za svoj rad odgovara neposrednom rukovodiocu.
– Dužan je da striktno primenjuje mere iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu, posebno da pravilno koristi propisana sredstva lične zaštite,
– Obavlja i druge poslove u okvirima svojih znanja i radnih sposobnosti

Uslovi za obavljanje posla:

1. I stepen stručne spreme ili NK
2. II stepen stručne spreme

Napomena: Shodno poslovnim angažmanima KOSTAG d.o.o., postoji velika mogućnost da zaposleni budu privremeno upućeni da rad za poslodavca obavljaju na projektima u Hrvatskoj i Sloveniji, uz sve prednosti ovakvog oblika rada.

Elektronska pošta za prijavu : office@kostag.rs

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima