Prodavac/prodavačica u maloprodajnom objektu

Opis posla

Rad u maloprodajnim objektima na teritoriji Oštine Zemun, Ulica Prvomajska i Ulica Majora Zorana Radosavljevića, Batajnica.

Uslovi

Posao zahteva uslužan i ljubazan odnos prema kupcima, prijem artikala od dobavljača, izlaganje artikala, ponudu i prodaju. Posao se obavlja u maloprodajnom objeku. Posao se radi u timu sa drugim prodavcima. Dolazak je najmanje 15 min ranije radi pripreme objketa i artikala za prodaju. Radi se puno radno vreme.

Radno iskustvo nije neophodno. Odmerena i pristojna komunikacija sa ljudima se podrazumevaju. Radno iskustvo u trgovini je korisno.

Nudimo

Prijva je obavezna. Početna plata je 35000, povećava se prema tome koliko je zaposleni angažovan.
Sobzirom da se radi sa hranom, Sanitarna knjižica je obavezna, troškove pregleda snosi poslodavac.

Za sve informacije pozovite na 063/281355

Detaljnije

Apliciraj za ovaj posao
Obavesti me o sličnim poslovima
Prikazuje se 1–0 od ukupno 0 poslova