Radnici u proizvodnji

Istekao

Našem Friendly klijentu potrebni su: Radnici u proizvodnji

Lokacija: Nova Pazova

Delatnost: Proizvodnja čeličnih cevi

Opis posla:

  • Vizuelna kontrola gotovih cevi
  • Pakovanje cevi u buntove i rukovanje uređajem za zatezanje paketa i kranom uz nadzor starijih kolega
  • Održavanje opreme i uređaja koji se koriste
  • Uočavanje kvara i učestvovanje u njihovom otklanjanju
  • Rad na skidanju gotovih cevi sa uređaja za istovar uz pomoć starijih kolega

Uslovi:

  • Plata: 36.000 – 65.000 dinara (zavisno od iskustva u sličnim poslovima)
  • Prevoz: 7.500 – 15.000 dinara ( naknada za prevoz u skladu sa udaljenošću od kompanije )
  • Postoji mogućnost smeštaja za ljude iz unutrašnjosti
  • Radno vreme: rad u tri smene, po 8 sati

Potrebne kvalifikacije:

  • Srednja stručna sprema (SSS)
  • Radno iskustvo: Nije neophodno
  • Poželjno iskustvo rada na viljuškaru, ali nije neophodno

CV poslati na office@friendlyhr.rs

Ili pozvati na broj: 0645594377

Detaljnije

  • Oglas je istekao!