Radnik u industriji obrade metala m/ž

Naša Njemačka tvrtka DREMO

zapošljava radnike u industriji obrade metala za rad u Nemačkoj.

Poslujemo više od 25 godina, sarađujemo sa klijentima po cijeloj Njemačkoj i imamo veliku mrežu naših zadovoljnih zaposlenika. Naši disponenti su uvijek u kontaktu sa našim radnicima i imaju otvoreno uho za rješavanje svih nastalih situacija.

Što nudimo:

  • njemački ugovor (njemačka prijava) na neodređeno (puno radno vrijeme)
  • visoke netto plaće koje mogu biti i do 2600 eur, ovisno o Vašoj kvalifikaciji i iskustvu
  • bonus od 300 eur za produktivne radnike
  • bonus za Božićnicu i godišnji odmor
  • plaćen godišnji odmor
  • obezbeđena radna odjeća
  • moguća isplata dijela plaće tjedno

Opis posla:

  • obrada metala (zavarivanje, savijanje, zakivanje ili rezanje, presavijanje)
  • zadaci održavanja i popravke
  • rad sa vrućim plinom
  • poželjno znanje na CNC mašinama

Koga tražimo i što očekujemo?

nekoliko godina iskustva u obradi metala

obavezno je znanje njemačkog jezika na razini sporazumevanja

EU državljanstvo

vozačka dozvola i poželjno sopstveni automobil

Vaš CV na njemačkom jeziku možete poslati na sljedeću E-mail adresu: posao@dremo.com ili javite se telefonski na: +493518977543

Detaljnije

Apliciraj za ovaj posao
Obavesti me o sličnim poslovima
Prikazuje se 1–0 od 0 poslova