Job Expired
Omladinska zadruga Bulevar ima najveću ponudu poslova za studente i nezaposlena lica. Preko omladinske zadruge možete pronaći oglas za posao u svim gradovima R. Srbije i to: Beograd, Novi Sad, Niš, Kragujevac, Kraljevo, Čačak i ostale velike gradove u Srbiji. Za poslodavca iz Beograda tražimo studente za obavljanje privremenih i povremenih poslova na radnom mestu:
Rad u magacinu
Mesto: Dobanovci
Opis posla:
– Potrebni omladinci za rad na duži vremenski period u magacinu tekstila.
– Utovar/istovar, manipulacija sa kutijama sa garderobom.
Uslovi rada:
– Cena je 300 din/h i 250 din/h.
– Smene: 06h-14h 14h-22h.
– Treća smena 22-06h, cena sata 312 din/h.
– Prevoz organizovan od Sava centra 05:20h i 13:20h.
– Isplata na 15 dana.
Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti Omladinskoj zadruzi na sledeće načine:
Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd – Vračar
Birčaninova 42, Beograd- Savski venac
Telefonom:
060/625-000-8
060/30-66-090
Email-om:
poslati CV na poslovi@ozbulevar.rs

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima