Radnik u proizvodnji

Job Expired

Joilart d. o. o. je proizvodno preduzeće sa sedištem u Barajevu. Naša osnovna delatnost je projektovanje, izrada i montaža metalnih konstrukcija, kao i proizvodnja elemenata i proizvoda od kovanog gvožđa.

Raspisujemo konkurs za radno mesto:

Pomoćni radnik u proizvodnji

na poslovima izrade i obrade konstrukcija i proizvoda od čelika

Opis posla:

– Obavljanje različitih zadataka u proizvodnji – uključujući pakovanje, sortiranje, obradu materijala i izlaske na teren radi montaže konstrukcija

–  Praćenje radnih instrukcija i uputstava kako bi se osigurala tačnost i kvalitet proizvoda

–  Upotreba različitih alata i mašina za izvršavanje radnih zadataka

–  Rad sa materijalima: čelik, aluminijum, staklo

–  Održavanje čistog i sigurnog radnog okruženja

–  Saradnja sa ostalim članovima tima kako bi se postigli zadati ciljevi proizvodnje

–  Poštovanje standarda kvaliteta i bezbednosti na radu

–  Radni zadaci koji se tiču montaže na terenu podrazumevaju rad na visini

Uslovi:

– Prethodno iskustvo u proizvodnji je poželjno, ali nije neophodno

– Obuku za rad na mašinama za zavarivanje obezbeđuje poslodavac

– Sposobnost rada u timu i dobra komunikacija sa kolegama

– Fizička sposobnost za obavljanje fizičkih poslova koji zahtevaju podizanje tereta ili dugotrajno stajanje

– Tačnost, pažnja na detalje i sposobnost pridržavanja radnih instrukcija

– Poštovanje propisa o bezbednosti na radu

Mi nudimo:

–  Stalno zaposlenje u uspešnoj i rastućoj kompaniji

–  Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja

–  Dinamično radno okruženje sa timom posvećenom uspehu

Mesto rada: Bogoljuba Petkovića 1a, Barajevo

Prijave slati na e-mail: karijera@joilart. com ili telefonom: 063/484 – 636, 060/ 484 – 8888

Napomena: slanjem prijave saglasni ste sa obradom i korišćenjem ličnih podataka iz iste, za potrebe selekcije kandidata.

Detaljnije

  • Oglas je istekao!