Radnik za rad u Auto perionici

Job Expired

Opis posla

Auto perionica Кар Вош traži odgovornu i motivisanu osobu za radno mesto radnika u auto perionici. Ako imate iskustva u ovom poslu i volite rad sa automobilima, ovo je prilika za vas!

Stalno zaposlenje.

PLATA + PROCENAT

Uslovi:

  • Poznavanje različitih tehnika pranja i održavanja automobila
  • Sposobnost za rad sa visokopritisnim peračima i ostalom opremom
  • Pažljivost prema detaljima i visok nivo pedantnosti

Odgovornosti:

  • Pranje i detaljno čišćenje unutrašnjosti i spoljašnjosti vozila
  • Nanošenje zaštitnih premaza i voskova
  • Briga o opremi i održavanje čistoće radnog prostora
  • Prijateljski odnos sa klijentima i timski rad sa ostalim zaposlenima

Prijave na broj telefona 064 355 56 56 ili na e-mail adresu: bkostic13@gmail.com

Detaljnije

  • Oglas je istekao!