Rukovodilac radne jedinice – remont

Job Expired

Kompanija Tatravagonka Bratstvo d.o.o. je kompanija sa istorijom dugom preko 130 godina. Proizvodni program se bazira na proizvodnji, popravci, reviziji i rekonstrukciji teretnih vagona. Posedujemo savremene mašine i uređaje potrebne za rad na vagonima, kao i potrebne sertifikate kvaliteta za rad koji zadovoljavaju većinu evropskih propisa. Zajedno sa stručno obučenim osobljem, spremni smo da odgovorimo visokim kvalitetom i pouzdanošću različitim zahtevima kupaca. Našem stručnom timu potreban je: Rukovodilac radne jedinice – remont.

Opis posla

  • Organizuje, vodi i upravlja proizvodnim procesom, vrši koordinaciju i praćenje rada svih radnika radne jedinice, koordinira rad između odeljenja
  • Vrši izdavanje radnih naloga
  • Učestvuje pri izradi operativnih mesečnih planova, vodeći računa o kapacitetima pogona, ispravnosti opreme i mašina; ljudskim i mašinskim kapacitetima
  • Kontroliše doslednu primenu sistema kvaliteta ISO 9001:2008.
  • Rešava i obezbeđuje poboljšanje nekvalitetne proizvodnje
  • Priprema i predlaže mere za ostvarenje plana proizvodnje, planira pripremu tehničke dokumentacije u cilju izvršenja planskih zadataka, kontrola izvršenja radnih zadataka programa razvoja i programa proizvodnje i podnošenje izveštaja direktoru sektora
  • Rukovodi i uspostavlja funkcionisanje sistema planiranja i upravljanja proizvodnjom, analizira proces proizvodnje, tehnologije i radi na njenom usavršavanju.

Šta nudimo

  • Putni trošak
  • Regres
  • Sigurna i stimulativna primanja
  • Topli obrok
  • 13. plata
  • Sportske aktivnosti za zaposlene
  • Edukacije, kursevi i usavršavanja

Zahtevi

1.     Školska sprema: IV – VII stepena mašinske ili druge struke potrebne za te poslove

2.     Radno iskustvo: minimum 3 godine na poslovima u struci i organizaciji rada procesa proizvodnje

3.     Posebni uslovi: poznavanje rada na računaru uz obavezno poznavanje odgovarajućih programa, aktivno znanje jednog stranog jezika (engleskog / nemačkog)

Kako se prijaviti

Ukoliko Vas motiviše dinamično okruženje i spremni ste za stalno usavršavanje, pošaljite nam Vaš CV na mejl posao@tvbratstvo.rs Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima