Sales Manager

Istekao

Kompanija CORELEAD SMART HOME EUROPE DOO, iz Ćuprije bavi se proizvodnjom i veleprodajom smart led ogledala.

Potreban nam je:

SALES MANAGER (m/ž)

Ukoliko želite da postanete deo naseg tima, imate znanje ili želite da učite i napredujete u mladom i pobedničkom timu! Pošaljite Vaš CV na engleskom jeziku.

Opis posla:

  • Komunikacija sa klijentima (usmena i pismena)
  • Predstavljanje proizvoda potencijalnim kupcima,
  • Održavanje dobrog odnosa sa poslovnim klijentima
  • Briga o prodajnom postupku (od ponude do naplate)
  • Sklapanje ugovora sa kupcima
  • Nadgleda rokove realizacije
  • Praćenje tržišta i unapređenje poslovanja,
  • Kreiranje izveštaja, analiza i iznošenje ideja i predloga

Šta očekujemo od kandidata?

  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategoije
  • Potrebno prethodno iskustvo (prednost) ali nije i neophodno
  • Završen fakultet ili viša škola,
  • Odgovornost i predanost poslu
  • Odlične analitičke sposobnosti
  • Odlične veštine komunikacije (usmene i pismene)
  • Odlične pregovaračke sposobnosti
  • Organizacione sposobnosti

Mi vam nudimo:

  • Mogućnost profesionalnog razvoja i unapređenja u svakom smislu
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Učešće u promociji i razvoju firme, kao i pojedinca
  • Edukacije
  • Zajedničke aktivnosti
  • Prijatno radno okruženje

Svi zainteresovani kandidati svoj CV na engleskom jeziku mogu poslati na email adresu marko.arsenijevic@coreleadshe.onmicrosoft.com

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima
Prikazuje se 1–0 od 0 poslova