Službenik obezbeđenja

SION GARD d.o.o se svrstava u privredna društva sa najdužim iskustvom u pružanju usluga iz oblasti fizičko-tehničke zaštite i drugim srodnim delatnostima. Danas zauzimamo lidersku poziciju na našem tržištu zahvaljujući visokoprofesionalnom i posvećenom odnosu prema našim klijentima. Pratimo savremene trendove poslovanja, primenjujemo nove tehnologije, ulažemo u razvoj poslovnih procesa i kadrova, ali se držimo našeg starog pravila – lojalnost, diskrecija i zadovoljstvo klijenata nam je na prvom mestu.

Tražimo službenike obezbeđenja i radnike u Kontrolnom centru. Prijavite se i putem telefona: 011/2283843 069/8856711

Uslovi za kandidate:

  • posedovanje licence – LF1 ili  LF2
  • vozačka dozvola B kategorije
  • poznavanje rada na računaru
  • poželjno radno iskustvo u kontrolnom centru

Opis posla:

  • obezbeđenje štićenih objekata
  • monitoring nad štićenim objektima
  • prikupljanje i obrađivanje podataka koji se dobijaju od dežurnih službenika sa štićenih objekata, kako o redovnom stanju na objektima tako i o eventualnim vanrednim događajima
  • smenski rad u prijatnom okruženju

Detaljnije

Prijavite se na NEWSLETTER

Unesite Vašu email adresui

Omogućio FeedBurner

Kontakt

Pišite nam na email: info@brzodoposla.com

Povežite se sa nama

Poslovi po lokaciji!