Spremač-ica / higijeničar-ka

Agenciji za profesionalno čišćenje stambenih objekata Mil&Mar doo potreban je veći broj izvršilaca na teritoriji Beograd i drugi gradovi:

Opis posla:

Redovno nedeljno i mesečno ručno i mašinsko održavanje higijene stambenih objekata u Beogradu i drugim gradovima

Uslovi :

– Minimum osnovno obrazovanje

– Minimum 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama

– Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)

– Odgovorna, vredna i pouzdana osoba predana poslu

– Pozitivan pristup radu, poštovanje pravila posla i timski duh

Nudimo:

– Redovnu mesečnu zaradu prema broju radnih sati i obima posla

– Rad na duži vremenski period uz mogućnost brze prijave

– Rad radnim danima sa slobodnim vikendima

– Odlične uslove za rad

Ukoliko ispunjavate gore navedene uslove, vredni ste, radni, pošteni i pridržavate se pravila posla, stojimo vam na raspolaganju da nas pozovete i zakažete vaš termin razgovora na navedeni kontakt telefon ili putem e-maila svakim radnim danom u intervalu od 09h do 17h.

Kontakt telefon: 064/ 800-5122

Kontakt e-mail: ciscenjemil.mar@gmail.com uz naznaku za posao

Detaljnije

Apliciraj za ovaj posao