Supervizor poslova higijene

Job Expired

Kompanija Marera Cleaning preko 20 godina uspešno pruža usluge higijenskog čišćenja i održavanja poslovnih, industrijskih i stambenih objekata. Marera Cleaning deo je Marera Property Management grupacije.

Usled povećanja obima posla u potrazi smo za izvršiocima na radnom mestu:

Beograd

Opis posla:

  • Organizacija i kontrola rada higijeničara na više lokacija, kod više klijenata
  • Komunikacija sa klijentima, preuzimanje dodatnih zahteva
  • Regrutacija i selekcija izvršilaca na poslovima higijene
  • Raspoređivanje izvršilaca po objektima
  • Kontrola kvaliteta obavljenih poslova higijene na objektima
  • Kontrola izvršene ugovorene obaveze
  • Kontrola zaliha na objektu i pravljenje trebovanja
  • Kontrola ispravnosti mašina na objektu
  • Vođenje popisnih lista
  • Vođenje karneta i evidencija prisutnosti na objektu
  • Pravljenje planova za godišnji odmor i organizacija zamena za godišnje odmore i bolovanja
  • Popunjavanje kontrolnih lista
  • Obuka izvršilaca za korišćenje opreme i sredstava za održavanje higijene

Potrebne kvalifikacije:

  • IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru (MS office)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Rad na istim ili sličnim poslovima smatraće se za prednost
  • Znanje engleskog jezika će se smatrati za prednost

Uslovi koje nudimo:

  • Stimulativna zarada
  • Obezbeđena obuka novozaposlenih
  • Rad u korporativnom okruženju

Uz prijavu je neophodno dostaviti CV.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug selekcije.

U procesu selekcije kandidati neće biti neposredno niti posredno diskriminisani u odnosu na zdravstveno stanje, odnosno invalidnost, pol, boju kože, starost, nacionalnu pripadnost, veroispovest, bračni status, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama ili neko drugo lično svojstvo.

Slanjem prijave kandidat daje saglasnost da se njegovi lični podaci obrađuju u procesu selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

Detaljnije

  • Oglas je istekao!