Tesar

Istekao

Opis posla:

– ručna obrada građe, rezanje građe na cirkularu, izrada oplate ravnih temelja, mašinskih fundamenata, ravnih betonskih zidova, oplata zakošenih stopa temelja, oplata svih vrsta ploča sa podupiračima do 3m, oplata svih vrsta greda i stubova,
– razupiranje svih vrsta rovova i kanala,
– razupiranje krings podgrade na dubinskim iskopima rovova
– rad na visinama i dubinama
– izrada svih vrsta skela od drvenog materijala,
– skidanje svih vrsta oplata, polaganje i skidanje drvenih podova
– Odgovoran je za kvalitet izvršenog posla,
– Odgovoran je za povereni alat i materijal,
– Dužan je da koristi sredstva zaštite na radu,
– Obavlja i druge poslove iz delokruga svojih poslova

Uslovi za obavljanje posla:

1. III stepen stručne spreme ili KV
2. tesarske struke – građevinski manipulant ili kurs

Napomena: Shodno poslovnim angažmanima KOSTAG d.o.o., postoji velika mogućnost da zaposleni budu privremeno upućeni da rad za poslodavca obavljaju na projektima u Hrvatskoj i Sloveniji, uz sve prednosti ovakvog oblika rada.

Elektronska pošta za prijavu : office@kostag.rs

Detaljnije

  • Oglas je istekao!
Obavesti me o sličnim poslovima
Prikazuje se 1–0 od ukupno 0 poslova