Opis posla

posluživanje hrane i pića u ugostiteljskim objektima

komunikacija sa osobljem kuhinje i šanka

vodi računa da se gost posluži što brže i kvalitetnije

organizacija stolova i primanje narudžbi

postavljanje i apserviranje stolova u restoranu

briga o željama i potrebama gostiju

vrši pripremne i završne radove u restoranu

brine o čistoći opreme, inventara i prostora

Uvjeti

točnost i urednost

poželjno poznavanje gastronomski standarda

visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka

sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu

spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina

osposobljenost za rad po HACCP sustavu

gostoljubljivost i profesionalni odnos prema gostu

fleksibilnost, kreativnost

usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju

iskustvo rada min 2. god

Strani jezici;

aktivno znanje minimalno njemackog jezika

(1. strani jezik njemacki, ostali engleski (opcijonalno)

Stručna sprema :

potrebna diploma KV/ SSS ugostiteljskog smjera KUHAR/KONOBAR

Vještine:

Izražena komunikativnost i prodajne vještine u odnosu sa gostima

Šta nudimo:

Posao u inovativnom i poticajnom okruženju

Smještaj plus obroci po zelji

Osigurana je radna odjeća i obuća.

Dodaci na plaću po Austrijskom kolektivnog ugovoru i standardima EU – Edukacija i mogućnost napredovanja.

visok nivo plate i sloboda rada

STALNI RADNI ODNOS.

NE NUDI SE RAD NA CRNO; potrebni EU-papiri ili diploma kuhara po kojoj se moze napravit radna dozvola, uvjet je engleski A2 ili njemacki A1 po OSD certificiranju.

Telefon: VIBER/WHATSAPP:

+436 76 303 77 05

Detaljnije

Obavesti me o sličnim poslovima
Prikazuje se 1–0 od ukupno 0 poslova